Підшипник маточини Sato Tech WB90585 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB90585 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB90585 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB90585 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB90585: KAVO PARTS WBK6506, SKF VKBA3997, SHAFER SH16865, NTN-SNR R16865, QUINTON HAZELL QWB1438, AUTOMOTIVE BEARINGS PWK0682, MOOG NIWB12024, JAKOPARTS J4711062, NIPPARTS J4711048, RUVILLE EVR6873, CX CX926, DELPHI BK1495, NTN-SNR AU09113LLL588, NTN-SNR AU09113LLL260, BLUE PRINT ADN18356, OPTIMAL 962897, NK 762230, FAG 713613870, RUVILLE 6873, INFINITI 43210AG100, NISSAN 43210AG000, INFINITI 43210AG000
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90585 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 79 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
- Ціна: 1 075 ₴


