Підшипник маточини Sato Tech WB60225 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB60225 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB60225 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB60225 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB60225: SKF VKBA3552, NTN-SNR R14014, STARLINE LO03552, MOOG FIWB11449, DELPHI BK1277, NK 762332, RENAULT 7485139097, DT 732501, IVECO 7189750, IVECO 7187566, IVECO 7180066, FAG 713691130, FAG 713690840, OPTIMAL 682925, OPTIMAL 681926, IVECO 504207325, IVECO 503645071, IVECO 503644252, IVECO 503643937, IVECO 46393024, NISSAN 43210LC42A, IVECO 43210LC42A, IVECO 42558516, RUVILLE 4040, RUVILLE 4014, SPIDAN 27225
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB60225 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип підшипника | Кочення |
| Ширина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily, Massif |
- Ціна: 1 431 ₴


