Підшипник маточини Sato Tech WB70022 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB70022 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB70022 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB70022 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB70022: SKF VKBA6561, NTN-SNR R15580, AUTOMOTIVE BEARINGS PWK1589, DELPHI BK1554, DACIA 8660001996, DACIA 8200339531, NK 753929, FAG 713630990, OPTIMAL 701837, RENAULT 6001547686, DACIA 6001547686, RUVILLE 5584, RUVILLE 5580, SPIDAN 26345
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB70022 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
- Ціна: 657 ₴


