Підшипник маточини Sato Tech WB90251 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB90251 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB90251 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB90251 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB90251: SKF VKBA7469, SKF VKBA6916, SHAFER SH17442, NTN-SNR R17442, MOOG HOWB11739, GMB GH043015E, GMB GH043015, CX CX972, OPTIMAL 911643, NK 752619, RUVILLE 7442, FAG 713617880, HONDA 44300SNA000, HONDA 44300SMGG01, FEBI BILSTEIN 31451, SPIDAN 27743
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90251 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
- Ціна: 664 ₴


