Підшипник маточини Sato Tech WB90471 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB90471 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB90471 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB90471 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB90471: SKF VKBA6927, SKF VKBA3721, NTN-SNR R18462, NTN-SNR R17340, MITSUBISHI MR491462, MOOG MIWB11932, MITSUBISHI MB663547, HYUNDAI MB663547, STARLINE LO06927, NIPPARTS J4715012, JAKOPARTS J4715012, CX CX271, BLUE PRINT ADG08388, OPTIMAL 952421, HYUNDAI 85720M2010Z, FAG 713619750, HYUNDAI 52710M2010
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90471 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Lancer, Space Wagon, Santamo, Outlander, Colt |
- Ціна: 845 ₴


