Підшипник маточини Sato Tech WB60130 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB60130 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB60130 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB60130 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB60130: NTN-SNR R16633, NK 761931, OPTIMAL 602288, PEUGEOT 3748A1, CITROEN 3748A1
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB60130 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 208, C3, C-Elysee |
- Ціна: 1 145 ₴


