Підшипник маточини Sato Tech WB90509 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB90509 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB90509 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB90509 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB90509: SKF VKBA6926, NTN-SNR R17338, MITSUBISHI MR491449, MOOG MIWB11966, CX CX913, NTN-SNR AU08222LLL588, OPTIMAL 961620, NK 753014, FAG 713619780
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90509 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Lancer |
- Ціна: 1 088 ₴


