Підшипник маточини Sato Tech WB46120 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB46120 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB46120 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB46120 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB46120: SKF VKBA6559, NTN-SNR R15150, STARLINE LO06559, NK 763328, OPTIMAL 400702, MERCEDES-BENZ 1649810406S1, MERCEDES-BENZ 1649810406, MERCEDES-BENZ 1649810106S1, MERCEDES-BENZ 1649810106, MEYLE 0140980166
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB46120 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 53.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class, GL |
- Ціна: 1 374 ₴


