Маточина Sato Tech WB90903 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Маточина Sato Tech WB90903 завжди актуальна. Замовити Маточина Sato Tech WB90903 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Маточина Sato Tech WB90903 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB90903: OPTIMAL 971753, NK 754407
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90903 |
| Виробник | SATO tech |
| Діаметр центрувального виступу | 76 мм |
| Зовнішній діаметр | 124 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, XV, Impreza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 022 ₴


