Масляний радіатор Ford Transit 06- Sato Tech O10122 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Масляний радіатор Ford Transit 06- Sato Tech O10122 завжди актуальна. Замовити Масляний радіатор Ford Transit 06- Sato Tech O10122 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Масляний радіатор Ford Transit 06- Sato Tech O10122 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech O10122: MAHLE ORIGINAL CLC158000S, FORD BK3Q6B624CC, FORD BK3Q6B624CB, FORD BK3Q6B624CA, FORD BK3Q6B624BB, NISSENS 91329, NISSENS 90737, NISSENS 90723, HELLA 8MO376765754, FORD 6C1Q6B624BA, NRF 31212, FORD 2027615, FORD 1842739, VAN WEZEL 18013704, FORD 1755226, FORD 1704068, FORD 1372757, FRIG AIR 07054009
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | O10122 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 120 мм |
| Ширина ядра радіатора | 80 мм |
| Глибина ядра радіатора | 45 мм |
| Охолодження | Водяне |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, Transit |
- Ціна: 1 234 ₴


