Масляний радіатор Ford Mondeo 00- Sato Tech O10121 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Масляний радіатор Ford Mondeo 00- Sato Tech O10121 завжди актуальна. Замовити Масляний радіатор Ford Mondeo 00- Sato Tech O10121 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Масляний радіатор Ford Mondeo 00- Sato Tech O10121 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech O10121: MAHLE ORIGINAL CLC201000S, NISSENS 91327, NISSENS 90683, HELLA 8MO376797171, NRF 31071, FORD 1C1Q6B624AH, FORD 1C1Q6B624AG, FORD 1C1Q6B624AF, FORD 1C1Q6B624AE, FORD 1C1Q6B624AD, FORD 1477141, FORD 1329011, FORD 1143708, FORD 1127989, FORD 1120407
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | O10121 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 153 мм |
| Ширина ядра радіатора | 95 мм |
| Глибина ядра радіатора | 52 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, Transit |
- Ціна: 1 631 ₴


