Масляний радіатор Sato Tech O10104 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Масляний радіатор Sato Tech O10104 завжди актуальна. Замовити Масляний радіатор Sato Tech O10104 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Масляний радіатор Sato Tech O10104 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech O10104: AVA MS3555, THERMOTEC D4M002TT, MAHLE ORIGINAL CLC24000P, MERCEDES-BENZ A1121880401, MERCEDES-BENZ A1121880301, MERCEDES-BENZ A1121800311, NISSENS 90599, HELLA 8MO376725301, NRF 31182, VAN WEZEL 30003555, MERCEDES-BENZ 1121880401, MERCEDES-BENZ 1121880301, MERCEDES-BENZ 1121800311, FRIG AIR 07064002
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | O10104 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 80 мм |
| Ширина ядра радіатора | 142 мм |
| Глибина ядра радіатора | 46 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, Viano, G-Class, Vito, C-Class, R-Class |
- Ціна: 1 712 ₴


