
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB12186
1 768 ₴
- В наявності
- Код: WB12186
- +380 (66) 574-44-49Vodafone
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB12186 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB12186 завжди актуальна. Замовити Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB12186 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB12186 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB12186: NTN-SNR R15464, FEBEST DAC46780057KIT, NK 764733, VW 2H0501172SK1, VW 2H0501172, VW 2H0501171SK1, VW 2H0501171, FEBI BILSTEIN 185950, OPTIMAL 102702
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB12186 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
- Ціна: 1 768 ₴

