
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB90907
479 ₴
- Немає в наявності
- Код: WB90907
- +380 (66) 574-44-49Vodafone
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB90907 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB90907 завжди актуальна. Замовити Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB90907 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB90907 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB90907: MOOG NIWB12024, NTN-SNR GB35253, BLUE PRINT ADBP820077, NK 762230, FAG 713613870, NISSAN 43210AG000S1, NISSAN 43210AG000
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90907 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 79 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
- Ціна: 479 ₴


