
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB46141
1 157 ₴
- В наявності
- Код: WB46141
- +380 (66) 574-44-49Vodafone
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB46141 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB46141 завжди актуальна. Замовити Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB46141 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB46141 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB46141: SKF VKBA6646, NTN-SNR R15153, MOOG MEWB12782, STARLINE LO03522, FEBEST DAC49880046KIT, MERCEDES-BENZ A2209810027, MERCEDES-BENZ A2203300051, NK 753334, OPTIMAL 401403, FEBI BILSTEIN 37507, MERCEDES-BENZ 2203300051, MEYLE 140980133
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB46141 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 49 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
- Ціна: 1 157 ₴

