
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB80172
815 ₴
- В наявності
- Код: WB80172
- +380 (66) 574-44-49Vodafone
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB80172 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB80172 завжди актуальна. Замовити Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB80172 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB80172 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB80172: MOOG VVWB11666, SKF VKBA3647, NTN-SNR R16524, FEBEST DAC40750037, CX CX557, OPTIMAL 891477, NK 754815, FAG 713660130, MEYLE 5146500004, VOLVO 30884539S1, VOLVO 30884539, VOLVO 30818024, FEBI BILSTEIN 176250
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB80172 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V40, S40 |
- Ціна: 815 ₴


