
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB24181
1 288 ₴
- В наявності
- Код: WB24181
- +380 (66) 574-44-49Vodafone
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB24181 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB24181 завжди актуальна. Замовити Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB24181 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB24181 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB24181: NTN-SNR R14134, MOOG HUWB11156, MOOG FDWB12911, FORD F75Z1225BA, FORD E5TZ1225A, FORD 5L3Z1225AA, FORD 5L3W1225AA, FORD 4552765, FORD 3897275, OPTIMAL 252348, FORD 1C1J1A049CA, FORD 1201302
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB24181 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 43.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 30.4 мм |
| Сумісність з маркою | Lincoln, Dodge, Ford, Hummer |
| Сумісність з моделлю | Ram, Expedition, Hummer H2, Hummer H2 SUT, Transit, Navigator |
- Ціна: 1 288 ₴

