
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB50158
1 086 ₴
- В наявності
- Код: WB50158
- +380 (66) 574-44-49Vodafone
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB50158 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB50158 завжди актуальна. Замовити Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB50158 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB50158 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB50158: SKF VKBA6632, STARLINE LO06632, CX CX729, MOOG BMWB11346, NK 761519, FAG 713649420, BMW 6775842, BMW 6762322, BMW 6762321, OPTIMAL 502691, BMW 33416775842, BMW 33416762322, BMW 33416762321, BMW 33412406278, MEYLE 3007500001, FEBI BILSTEIN 26313, BMW 2406278
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB50158 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 41 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
- Ціна: 1 086 ₴

