Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB80117
575 ₴
- В наявності
- Код: WB80117
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB80117В наявності
575 ₴
+380 (96) 574-44-49
Київстар- +380 (66) 574-44-49Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB80117 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB80117 завжди актуальна. Замовити Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB80117 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB80117 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB80117 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 45.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 77.8 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 19.8 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | 110/127, Range Rover, Defender, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴

