Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB60179
744 ₴
- В наявності
- Код: WB60179
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB60179В наявності
744 ₴
+380 (96) 574-44-49
Київстар- +380 (66) 574-44-49Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB60179 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB60179 завжди актуальна. Замовити Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB60179 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB60179 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB60179 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 307, Crossland X / Crossland, 207, 208, C3, C4, C-Elysee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴

