Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB46123
1 039 ₴
- В наявності
- Код: WB46123
- +380 (66) 574-44-49Vodafone
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB46123 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB46123 завжди актуальна. Замовити Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB46123 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB46123 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB46123 |
| Виробник | SATO tech |
| Місце встановлення | Передній |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Ширина | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Внутрішній діаметр | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, C-Class |
- Ціна: 1 039 ₴

