Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB70005
1 090 ₴
- В наявності
- Код: WB70005
- +380 (66) 574-44-49Vodafone
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB70005 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB70005 завжди актуальна. Замовити Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB70005 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB70005 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB70005 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 84.1 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 38.8 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Scenic, Kangoo |
- Ціна: 1 090 ₴

