Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB60211
789 ₴
- В наявності
- Код: WB60211
- +380 (66) 574-44-49Vodafone
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB60211 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB60211 завжди актуальна. Замовити Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB60211 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB60211 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB60211 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
- Ціна: 789 ₴

