Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB46148
2 104 ₴
- В наявності
- Код: WB46148
- +380 (66) 574-44-49Vodafone
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB46148 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB46148 завжди актуальна. Замовити Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB46148 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB46148 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB46148 |
| Виробник | SATO tech |
| Місце встановлення | Задній |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Ширина | 73 мм |
| Зовнішній діаметр | 133 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Fortwo |
- Ціна: 2 104 ₴

