
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB91075
3 124 ₴
- В наявності
- Код: WB91075
- +380 (66) 574-44-49Vodafone
Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB91075 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB91075 завжди актуальна. Замовити Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB91075 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Комплект підшипників призначених для монтажу на маточину Sato Tech WB91075 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB91075: MOOG VOWB11053, NK 756602, FAG 713698020, FEBI BILSTEIN 184629, TESLA 104412300E, TESLA 104412300B, TESLA 104412300A, TESLA 104412100E
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB91075 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 92.2 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 101.6 мм |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Сумісність з моделлю | Model 3 |
- Ціна: 3 124 ₴


