
Задній верхній діагональний (тяговий) важіль підвіски Honda Accord (CL7) (2003–2007)
1 304 ₴
- В наявності
- Код: PS20728
- +380 (66) 574-44-49Vodafone
Важіль Sato Tech PS20728 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Важіль Sato Tech PS20728 завжди актуальна. Замовити Важіль Sato Tech PS20728 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Важіль Sato Tech PS20728 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech PS20728: DELPHI TC5467, PATRON PS2219, YAMATO J94019YMT, CTR CQ0482, BLUE PRINT ADH28646, HONDA 52390SS0A01, ACURA 52390SS0A01, HONDA 52390SEA901, HONDA 52390SEA013, HONDA 52390SDR003, HONDA 52390SDBA01, HONDA 52390SDAA01, APPLUS 29532AP, FEBEST 0325ACCL7
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PS20728 |
| Виробник | SATO tech |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 217 мм |
| Місце встановлення | Задній правий, Лівий, Задній лівий, Задній, Правий |
| Розмір конуса | 14.3 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2006, 2005, 2008, 2003, 2002, 2007 |
| Тип важеля | Контрольний |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування | Задний мост |
| Сторона встановлення | Лівий/правий |
- Ціна: 1 304 ₴


