Радіатор системи охолодження Sato Tech R12902 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R12902 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R12902 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R12902 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12902: AVA RT2309, MAHLE ORIGINAL CR1506000S, HELLA 8MK376771791, RENAULT 8660000490, RENAULT 8200072713, VALEO 732717, NISSENS 696303, NISSENS 63762, NRF 58317A, NRF 58317, VAN WEZEL 43002309, 4SEASONS 123137, FRIG AIR 01093021
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12902 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 458 мм |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
- Ціна: 2 445 ₴


