Радіатор системи охолодження Sato Tech R12197 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи охолодження Sato Tech R12197 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи охолодження Sato Tech R12197 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи охолодження Sato Tech R12197 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12197: AVA VW2206, HELLA 8MK376726701, VALEO 732872, NISSENS 692812, NISSENS 65280A, VW 5K0121253D, SKODA 5K0121253D, SEAT 5K0121253D, AUDI 5K0121253D, VW 5K0121251F, SKODA 5K0121251F, SEAT 5K0121251F, AUDI 5K0121251F, VAN WEZEL 58002206, NRF 53406A, NRF 53406, VW 1K0121253H, SKODA 1K0121253H, SEAT 1K0121253H, AUDI 1K0121253H, VW 1K0121253BB, SKODA 1K0121253BB, SEAT 1K0121253BB, AUDI 1K0121253BB, VW 1K0121253AP, SKODA 1K0121253AP, SEAT 1K0121253AP, AUDI 1K0121253AP, VW 1K0121253AB, SKODA 1K0121253AB, SEAT 1K0121253AB, AUDI 1K0121253AB, VW 1K0121253AA, SKODA 1K0121253AA, SEAT 1K0121253AA, AUDI 1K0121253AA, VW 1K0121251DN, SKODA 1K0121251DN, SEAT 1K0121251DN, AUDI 1K0121251DN, VW 1K0121251AT, SKODA 1K0121251AT, SEAT 1K0121251AT, AUDI 1K0121251AT, 4SEASONS 102111, FRIG AIR 01103127
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12197 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 648 мм |
| Ширина ядра радіатора | 388 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Fabia, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, A4, TT, Golf, Altea, Scirocco, Ibiza |
- Ціна: 2 624 ₴


