Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21307 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21307 завжди актуальна. Замовити Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21307 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор системи опалення салона Sato Tech H21307 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21307: AVA OL6216, 4SEASONS 93626, VAUXHALL 90463839, OPEL 90463839, HELLA 8FH351313141, VALEO 812117, NISSENS 72656, NRF 54242, VAN WEZEL 37006216, VAUXHALL 1843107, OPEL 1843107, FRIG AIR 06073012
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21307 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 203 мм |
| Ширина ядра радіатора | 175 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
- Ціна: 672 ₴


