Радіатор салону Sato Tech H21231 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор салону Sato Tech H21231 завжди актуальна. Замовити Радіатор салону Sato Tech H21231 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор салону Sato Tech H21231 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21231: AVA VN6256, MAHLE ORIGINAL AH223000S, 4SEASONS 93898, HELLA 8FH351331724, VALEO 811500, NISSENS 73979, VAN WEZEL 58006256, NRF 54205, VW 3C0819031A, SKODA 3C0819031A, VW 3C0819031, SKODA 3C0819031, FRIG AIR 06102012
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21231 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 153 мм |
| Ширина ядра радіатора | 180 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
- Ціна: 1 768 ₴


