Радіатор пічки Sato Tech H21211 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор пічки Sato Tech H21211 завжди актуальна. Замовити Радіатор пічки Sato Tech H21211 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор пічки Sato Tech H21211 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech H21211: AVA PE6199, THERMOTEC D6P005TT, MAHLE ORIGINAL AH88000P, 4SEASONS 93771, HELLA 8FH351311341, VALEO 812221, NISSENS 72941, PEUGEOT 6448G3, CITROEN 6448G3, NRF 53634, VAN WEZEL 40006199, PROFIT 17600087, FRIG AIR 06083004, PEUGEOT 00006448G3
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H21211 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 245 мм |
| Ширина ядра радіатора | 135 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, 206 |
- Ціна: 677 ₴


