Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12111 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12111 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12111 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12111 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12111: PROFIT PR0075A1, DENSO DRM05115, THERMOTEC D7B007TT, MAHLE ORIGINAL CR566000P, HELLA 8MK376718761, BMW 7544668, VALEO 734895, NISSENS 60788A, NRF 55329, MAGNETI MARELLI 350213125900, BMW 17117544668, BMW 17111439103, BMW 17107544668, BMW 17101439103, BMW 1439103, 4SEASONS 104083, VAN WEZEL 06002275, FRIG AIR 01023108
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12111 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 594 мм |
| Глибина ядра радіатора | 29 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
- Ціна: 4 425 ₴


