Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20036 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20036 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20036 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20036 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20036: DELPHI TSP0524012, AVA OLA2244, DENSO DRM20027, VALEO 732347, NISSENS 699688, NISSENS 630121, VAUXHALL 52479098, OPEL 52479098, VAUXHALL 52479088, OPEL 52479088, VAUXHALL 52464523, OPEL 52464523, NRF 50563A, NRF 50563, VAN WEZEL 37002244, VALEO 232347, PROFIT 17400375, OPEL 1300242, VAUXHALL 1300185, OPEL 1300185, VAUXHALL 1300176, OPEL 1300176, 4SEASONS 121025
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20036 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
- Ціна: 2 147 ₴


