Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12117 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12117 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12117 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12117 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12117: DENSO DRM50041, THERMOTEC D72048TT, HELLA 8MK376790201, NISSENS 646808, NISSENS 606836, NRF 59079, VAN WEZEL 53002598, PROFIT 17400404, TOYOTA 1640036070, TOYOTA 1640028641, TOYOTA 1640028640, TOYOTA 1640028550, TOYOTA 1640028520, TOYOTA 164000V070, TOYOTA 164000H310, TOYOTA 164000H291, TOYOTA 164000H240, TOYOTA 164000H220, TOYOTA 164000H210
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12117 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 729 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
- Ціна: 4 914 ₴


