Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20011 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20011 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20011 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20011 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20011: PROFIT PR5080A1, THERMOTEC D7X010TT, MAHLE ORIGINAL CR560000S, HELLA 8MK376718661, VALEO 731840, NISSENS 63072A, VAUXHALL 6302007, OPEL 6302007, VAUXHALL 52463046, OPEL 52463046, DELPHI 52405100, NRF 519689A, NRF 519689, NRF 509689, VAN WEZEL 37002202, MAGNETI MARELLI 350E11, 4SEASONS 121022, FRIG AIR 01073067
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20011 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 653 мм |
| Ширина ядра радіатора | 445 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
- Ціна: 3 601 ₴


