Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12107 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12107 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12107 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R12107 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12107: AVA RT2427, DENSO DRM23094, THERMOTEC D7R038TT, MAHLE ORIGINAL CR1237000S, VAUXHALL 93854164, OPEL 93854164, HELLA 8MK376759001, RENAULT 8200411166, VALEO 734946, NISSENS 63122, NRF 53966A, NRF 53966, VAUXHALL 4416948, OPEL 4416948, VAN WEZEL 43002427, NISSAN 2140000Q0C, PROFIT 17400170, 4SEASONS 123184, FRIG AIR 01213074
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12107 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 558 мм |
| Ширина ядра радіатора | 462 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
- Ціна: 3 742 ₴


