Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20030 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20030 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20030 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20030 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20030: AVA OL2257, DENSO DRM20080, THERMOTEC D7X068TT, OPEL 90570723, VALEO 732723, NISSENS 697623, NISSENS 63016, NRF 53629, NRF 507529, VAN WEZEL 37002257, PROFIT 17400380, OPEL 1300211, OPEL 1300186, 4SEASONS 121095, FRIG AIR 01073080
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20030 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 543 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Astra, Zafira |
- Ціна: 2 210 ₴


