Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20013 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20013 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20013 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20013 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20013: DELPHI TSP0524058, TEMPEST TP15639371, AVA RTA2197, PROFIT PR6042A1, DENSO DRM23008, THERMOTEC D7R003TT, MAHLE ORIGINAL CR449000S, HELLA 8MK376716164, RENAULT 8660000459, DACIA 8660000459, RENAULT 7701352896, DACIA 7701352896, RENAULT 7701352603, DACIA 7701352603, RENAULT 7700838134, DACIA 7700838134, RENAULT 7700836301, DACIA 7700836301, VALEO 731378, NISSENS 693634, NISSENS 639371, RENAULT 6001546190, DACIA 6001546190, NRF 58023, VAN WEZEL 43002197, MAGNETI MARELLI 350213262000, NRF 309003, VALEO 231378, NISSAN 2140000QAZ, 4SEASONS 123026, FRIG AIR 01093079
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20013 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 430 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Sandero, Solenza, Scenic, Kangoo, Clio, Logan, Megane |
- Ціна: 1 489 ₴


