Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20037 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20037 завжди актуальна. Замовити Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20037 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор охолодження двигуна Sato Tech R20037 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R20037: DELPHI TSP0524012, PROFIT PR5077A2, AVA OLA2220, THERMOTEC D7X044TT, VALEO 731847, NISSENS 699688, NISSENS 630771, NISSENS 630121, VAUXHALL 52479099, OPEL 52479099, VAUXHALL 52464573, OPEL 52464573, VAUXHALL 52464524, OPEL 52464524, NRF 50219A, NRF 50219, VAN WEZEL 37002220, VALEO 231847, OPEL 1300240, VAUXHALL 1300180, OPEL 1300180, VAUXHALL 1300160, OPEL 1300160, VAUXHALL 1300159, OPEL 1300159, 4SEASONS 121024
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R20037 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
- Ціна: 2 344 ₴


