Радіатор VOLVO C70 97- Sato Tech R12173 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор VOLVO C70 97- Sato Tech R12173 завжди актуальна. Замовити Радіатор VOLVO C70 97- Sato Tech R12173 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор VOLVO C70 97- Sato Tech R12173 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12173: AVA VO2114, MAHLE ORIGINAL CR1547000S, HELLA 8MK376774231, VOLVO 8603841, VOLVO 8603606, VOLVO 8603314, VOLVO 8603294, VOLVO 8603293, VOLVO 8602821, VOLVO 8602820, VOLVO 8602755, VOLVO 8602754, VOLVO 8602752, VOLVO 8602539, VOLVO 8602414, VOLVO 8602412, VOLVO 8601586, VOLVO 8601564, VOLVO 8601563, VOLVO 8601433, VOLVO 8601432, VALEO 735539, NISSENS 65557A, NISSENS 65553A, VAN WEZEL 59002115, NRF 56125, NRF 53946, NRF 53532, VOLVO 36002407, VOLVO 36000488, VOLVO 36000085, VOLVO 31319062, VOLVO 31319056, VOLVO 1333169, 4SEASONS 132041, VOLVO 13119056, FRIG AIR 01113003
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12173 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 620 мм |
| Ширина ядра радіатора | 445 мм |
| Глибина ядра радіатора | 41 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70, 940 |
- Ціна: 4 694 ₴


