Радіатор Subaru Legacy 03- Sato Tech R12291 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор Subaru Legacy 03- Sato Tech R12291 завжди актуальна. Замовити Радіатор Subaru Legacy 03- Sato Tech R12291 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор Subaru Legacy 03- Sato Tech R12291 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12291: SUBARU X4511AG011, SUBARU X4511AG001, AVA SU2066, NISSENS 67741, NISSENS 67725, NISSENS 67723, NRF 53700, VAN WEZEL 51002065, SUBARU 45119SC040, SUBARU 45119FG040, SUBARU 45119AG000, SUBARU 45111AG011, SUBARU 45111AG010, SUBARU 45111AG001, SUBARU 45111AG000
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12291 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 686 мм |
| Ширина ядра радіатора | 340 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Legacy, Outback, XV |
- Ціна: 4 148 ₴


