Радіатор RENAULT Duster 10- Sato Tech R12142 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор RENAULT Duster 10- Sato Tech R12142 завжди актуальна. Замовити Радіатор RENAULT Duster 10- Sato Tech R12142 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор RENAULT Duster 10- Sato Tech R12142 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12142: MAHLE ORIGINAL CR1764000S, HELLA 8MK376787341, RENAULT 8660003469, DACIA 8660003469, RENAULT 8200735039, DACIA 8200735039, VALEO 700801, NISSENS 637612, NRF 53118A, NRF 53118, 4SEASONS 123188, FRIG AIR 01093105
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12142 |
| Виробник | SATO tech |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 585 мм |
| Ширина ядра радіатора | 406 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Logan, Sandero |
- Ціна: 2 418 ₴


