Радіатор Ford Fiesta 08- Sato Tech R12154 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор Ford Fiesta 08- Sato Tech R12154 завжди актуальна. Замовити Радіатор Ford Fiesta 08- Sato Tech R12154 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор Ford Fiesta 08- Sato Tech R12154 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12154: MAHLE ORIGINAL CR1135000P, FORD 8V518005BF, FORD 8V518005BE, FORD 8V518005BD, HELLA 8MK376754761, VALEO 701603, NISSENS 693427, NISSENS 69235, NRF 53152A, NRF 53152, FORD 2029176, VAN WEZEL 18002440, FORD 1548603, FORD 1523440, FORD 1516267, FRIG AIR 01053109
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12154 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 558 мм |
| Ширина ядра радіатора | 355 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
- Ціна: 2 544 ₴


