Радіатор BMW 3-series 83- Sato Tech R12157 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Радіатор BMW 3-series 83- Sato Tech R12157 завжди актуальна. Замовити Радіатор BMW 3-series 83- Sato Tech R12157 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Радіатор BMW 3-series 83- Sato Tech R12157 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech R12157: MAHLE ORIGINAL CR264000S, AVA BW2083, HELLA 8MK376711591, VALEO 730365, NISSENS 60735A, NISSENS 60729A, NRF 53426A, NRF 53426, NRF 51351, BMW 1723537, BMW 1719304, BMW 1719302, BMW 1719024, BMW 1712996, BMW 1712982, BMW 1712978, BMW 1712971, BMW 17111723537, BMW 17111719304, BMW 17111719302, BMW 17111712996, BMW 17111712982, BMW 17111712978, BMW 17111712971, BMW 17111247436, BMW 1247436, 4SEASONS 104026, VAN WEZEL 06002135, FRIG AIR 01023003
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R12157 |
| Виробник | SATO tech |
| Довжина ядра радіатора | 440 мм |
| Ширина ядра радіатора | 329 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, 5 |
- Ціна: 3 220 ₴


