Підшипник маточини Sato Tech WB90207 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB90207 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB90207 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB90207 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB90207: SKF VKBA3907, RIDER RD34158405, NTN-SNR R18405, AUTOMOTIVE BEARINGS PWK0176, STARLINE LO03907, NIPPARTS J4700506, NIPPARTS J4700504, ILJIN IJ111001, MOOG HYWB11924, GMB GH038021D, GMB GH038021, FIRST LINE FBK759, PROFIT DAC38700037, BLUE PRINT ADG08227, OPTIMAL 951962, RUVILLE 8405, NK 753412, FAG 713806410, FAG 713619510, KIA 5172025000, KIA 5172002000, HYUNDAI 5172002000
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90207 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Coupe, Accent i25, Accent, Getz, Rio, i20 |
- Ціна: 542 ₴


