Підшипник маточини Sato Tech WB70003 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB70003 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB70003 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB70003 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB70003: KAVO PARTS WBK6505, SKF VKBA3991, SKF VKBA3637, MOOG REWB11475, RIDER RD341515575, NTN-SNR R16898, NTN-SNR R15575, QUINTON HAZELL QWB1254, AUTOMOTIVE BEARINGS PWK0662, MOOG NIWB12714, STARLINE LO03637, NIPPARTS J4701037, JAKOPARTS J4701037, ILJIN IJ131014, FIRST LINE FBK913, DELPHI BK1424, BLUE PRINT ADN18249, SMART A4533340200, MERCEDES-BENZ A4153340700, OPTIMAL 961007, RENAULT 8660001818, DACIA 8660001818, RENAULT 8200041082, RENAULT 7701207677, LADA 7701207677, DACIA 7701207677, NK 753926, FAG 713630840, OPTIMAL 701977, RENAULT 6001550915, DACIA 6001550915, SMART 4533340200, MERCEDES-BENZ 4153340700, NISSAN 40210AX000, RENAULT 402105733R, RENAULT 402104249R, RENAULT 402102977R, LADA 402102977R, DACIA 402102977R, RENAULT 402101HA9D, NISSAN 402101HA9D, DACIA 402101HA9D, RENAULT 402101HA1A, NISSAN 402101HA1A, DACIA 402101HA1A, RENAULT 402101554R, DACIA 402101554R, RENAULT 400303865R, SPIDAN 27324, PROFIT 25013637, MEYLE 16146500011
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB70003 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Nissan, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, XRAY, Note, Sandero, Largus, Pulsar, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Almera, Micra |
- Ціна: 837 ₴


