Підшипник маточини Sato Tech WB12111 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB12111 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB12111 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB12111 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB12111: MOOG VOWB11032, SKF VKBA3455, RIDER RD34155722, NTN-SNR R15722, STARLINE LO03455, ILJIN IJ132001, PROFIT DAC40740040, CX CX136, NK 754728, FAG 713610020, VW 1J0498625A, SEAT 1J0498625A, AUDI 1J0498625A, VW 1J0498625, VW 1J0407625, OPTIMAL 101113, MEYLE 1004980048, MEYLE 1004070048
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB12111 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
- Ціна: 626 ₴


