Підшипник маточини Sato Tech WB90202 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB90202 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB90202 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB90202 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB90202: KAVO PARTS WBK3011, SKF VKBA6923, RIDER RD3415H002, NTN-SNR R18918, NTN-SNR R18426, NIPPARTS N4700515, STARLINE LO06923, JAPANPARTS KK14018, NIPPARTS J4700518, JAKOPARTS J4700518, ILJIN IJ111010, MOOG HYWB11811, GMB GH042070D, GMB GH042070, CX CX707, BLUE PRINT ADG08261, BLUE PRINT ADG08249, OPTIMAL 922233, RUVILLE 8950, NK 753420, FAG 713626560, KIA 517202K000, KIA 517202H000, KIA 517200Q000, MEYLE 37146500007, FEBI BILSTEIN 34712, SPIDAN 27765, PROFIT 25016923
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90202 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix20, Veloster, Cerato Koup, Soul, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
- Ціна: 596 ₴


