Підшипник маточини Sato Tech WB50141 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB50141 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB50141 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB50141 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB50141: SKF VKBA1460, SKF VKBA1320, NTN-SNR R15024, NTN-SNR R15019, QUINTON HAZELL QWB831, QUINTON HAZELL QWB779, MGA KR3076, MGA KR3069, TIMKEN K78615, TIMKEN K74258, IRB K0511, UNIPART GHK1391, FIRST LINE FBK481, FIRST LINE FBK325, CX CX118, CX CX049, AUTOMOTIVE BEARINGS BRT1239, AUTOMOTIVE BEARINGS BRT1038, MOOG BMWB11339, MOOG BMWB11332, DELPHI BK617, DELPHI BK415, QUINTON HAZELL BK10831, QUINTON HAZELL BK10779, FAG 713802910, FAG 713649300, FAG 713649270, RUVILLE 5024D, RUVILLE 5024, OPTIMAL 502148, OPTIMAL 502072, RUVILLE 5019, BMW 33412220987, BMW 33411130617, BMW 31211132284, BMW 31211129256, MEYLE 3003341102, SPIDAN 26856, SPIDAN 26367, FEBI BILSTEIN 21996, ALFA ROMEO 116002540108, ALFA ROMEO 115204, BMW 1129102, KACO 10372, KACO 10342, FEBI BILSTEIN 04526
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB50141 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
- Ціна: 370 ₴


