Підшипник маточини Sato Tech WB70069 вигідно купити можна в інтернет-магазині SATO-th.shop. Ціна на Підшипник маточини Sato Tech WB70069 завжди актуальна. Замовити Підшипник маточини Sato Tech WB70069 легко з доставкою по всій Україні або самовивозом у Києві. Підібрати Підшипник маточини Sato Tech WB70069 за маркою та моделлю автомобіля, за держномером машини чи за VIN-кодом.
SATO tech – це європейський бренд автозапчастин. Повний захист від підробок. Гарантія на автозапчастини до 2-х років або 60 000 км.
Аналоги (крос-номера), OEM та оригінальні номери автозапчастини SATO tech WB70069: SHAFER SH14128, NTN-SNR R14128, AUTOMOTIVE BEARINGS PWK1914, STARLINE LO06722, BLUE PRINT ADN18385, VAUXHALL 93197150, GM 93197150, NK 763635, FAG 713645050, OPTIMAL 702904, VAUXHALL 4419184, OPEL 4419184, RENAULT 432104177R, NISSAN 432104177R, NISSAN 4321000Q1B, NISSAN 4321000Q0A, RENAULT 432100003R, NISSAN 432100003R, MEYLE 16147500021
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB70069 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 45.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип підшипника | Кочення |
| Ширина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
- Ціна: 1 266 ₴


